Жаңалықтар тізбегі
0

Олимпиада -2022: Қазақстан спортшыларының өнер көрсететін уақытының кестесі

Ойын кестесі Сурет: Ақорда
4 ақпанда Қытай астанасы Бейжіңде XXIV қысқы Олимпиада ойындарының ресми ашылу рәсімі өтеді. Zakon.kz қазақстандық спортшылардың қай күні өнер көрсететінін анықтап, толық кестесін жасақтады.

Қысқы ойындарда Қазақстан атынан спорттың сегіз түрі – фристайл (могул және акробатика), шорт-трек, конькимен жүгіру спорты, шаңғы жарысы, биатлон, тау шаңғысы спорты, шаңғы қоссайысы, шаңғымен трамплиннен секіру бойынша 83 лицензия жеңіп алған 33 спортшы қатысатыны белгілі.

Қысқы Олимпиаданың ресми басталатын күні Қытайда кеңінен атап өтілетін шығыс күнтізбесі бойынша Жаңа жыға сай келеді. Рәсімнің сценарийі құпия күйінде қалуда, бірақ шоудың мүмкіндігінше әсерлі болатынына күмән жоқ (мысалы, Бейжіңдегі 2008 жылғы жазғы Олимпиаданың ашылу салтанатын еске түсіріп көріңізші).

Ашылу салтанатында Қазақстан құрамасының Ту ұстаушылары шорт-трек шебері Абзал Әжіғалиев пен конькимен жүгіруші Екатерина Айдова болады. Мемлекеттік Туды Президент Қасым-Жомарт Тоқаев салтанатты түрде табыс етті.

Қазақстандық спортшылар өз өнерлерін 3 ақпанда фристайл-могулда сынап бастайды.

Телетрансляциялардың кестесі, әзірге белгісіз, бірақ қазақстандықтардың қай күндері стартқа шығатыны түсінікті.

Жарыстың басталуы Нұр-Сұлтан уақытымен көрсетілген.

Қолданылатын шартты қысқартулар: Е - ерлер арасындағы жарыстар, Қ – қыздар арасындағы жарыстар. Ауа райының қолайсыздығына байланысты шаңғы спортының басталу уақыты (ашық ауада) өзгеруі мүмкін екенін ескертеміз.

3 ақпан

16: 00 - фристайл-могул, квалификация, Е және Қ (Юлия Галышева, Аяулым Амренова, Олеся Граур, Анастасия Городко, Дмитрий Рейхерд және Павел Колмаков).

4 ақпан

18: 00 - ашылу салтанаты.

5 ақпан

11: 15 - шаңғымен трамплиннен секіру, квалификация (құрама бекітіледі).

13: 45 - шаңғы жарысы, скиатлон, Қ (Ксения Шалыгина, Валерия Тюленева, Ирина Быкова, Надежда Степашкина, Ангелина Шурыга).

14: 30 – конькимен жүгіру спорты, 3000 м, Қ (құраманың құрамы - Надежда Морозова, Дмиртий Морозов, Екатерина Айдова, Денис Кузин, Иван Аржаников).

15: 00 - биатлон, микст-эстафета (құрама анықталады).

16:00 - фристайл-могул, Е.

17: 00 - шорт-трек, 1000 м, Е, квалификация, Микст (құраманың құрамы - Абзал Әжіғалиев, Денис Никиша, Әділ Ғалиахметов, Ольга Тихонова және Яна Хан).

6 ақпан

9:00 - тау шаңғысы, даунхил Е (Захар Кучин).

13: 00 - шаңғы жарысы, скиатлон, Е (Виталий Пухкало және Евгений Величко).

16:00 - фристайл-могул, Қ.

17: 00 - трамплиннен шаңғымен секіру, Е.

7 ақпан

8:15 - тау шаңғысы спорты, слалом-гигант, Е.

14: 30 - конькимен жүгіру спорты, 1500 м, Қ.

15: 00 - биатлон, жекелеген жарыс 15 км, Қ.

17: 44 - шорт-трек, 1000 м, Е.

8 ақпан

9:00 - шаңғы спорты, Super G, Е.

14: 00 - шаңғы жарысы, спринт, Е және Қ.

14: 30 - биатлон, 20 км жекелеген жарыс, Е.

16: 30 - конькимен жүгіру спорты, 1500 м, Е.

9 ақпан

8:15 – тау шаңғысы спорты, слалом, Қ (құрама анықталады).

14:00 және 17: 00 – шаңғы қоссайысы (құрама анықталады).

17: 00 - шорт-трек, 1000 м, Қ, квалификация, 1500 м, Е.

10 ақпан

8:30 - слалом аралас тау шаңғысы спорты, Е.

13: 00 - шаңғы жарысы, 10 км, Қ.

17:00 - фристайл-акробатика, микст.

11 ақпан

9:00 - шаңғы спорты, Super G, Қ.

13: 00 - шаңғы жарысы, 15 км классика, Е.

15:00 - биатлон, спринт, Қ.

15: 45 - шаңғымен трамплиннен секіру, квалификация.

17: 00 - шорт-трек, 500 м, м, квалификация, 1000 м, Қ.

12 ақпан

13: 30 - шаңғы жарысы, эстафета, Қ.

14: 53 - конькимен жүгіру спорты, 500 м, Е.

15: 00 - биатлон, спринт, Е.

17: 00 - шаңғымен трамплиннен секіру.

13 ақпан

8:15 - тау шаңғысы спорты, алып слалом, Е.

13: 00 - шаңғы жарысы, эстафета, Е.

15: 00 - биатлон, жарыс-қудалау, Е және Қ.

17: 00 - шорт-трек, 500 м, Е.

17: 00 - фристайл-акробатика, Қ, квалификация.

14 ақпан

17:00 - фристайл-акробатика, Қ.

15 ақпан

9:00 - тау шаңғысы спорты, даунхилл, Қ.

14: 00 және 17: 00 - шаңғы қоссайысы.

15: 00 - биатлон, эстафета, Е.

17: 00 - фристайл-акробатика, Е, квалификация.

19: 56 - конькимен жүгіру спорты, Қ.

16 ақпан

8:15 - шаңғы спорты, слалом, Е.

13:45 - биатлон, эстафета, Қ.

15: 00 - шаңғы жарысы, командалық спринт, Е және Қ.

17: 00 - фристайл-акробатика, Е.

17: 30 - шорт-трек, 1500 м, Қ.

17 ақпан

8:30 - слалом аралас тау шаңғысы спорты, Қ.

14: 30 - конькимен жүгіру спорты, 1000 м, Қ.

18 ақпан

14: 30 - конькимен жүгіру спорты, 1000 м, Е.

15: 00 - биатлон, масс-старт, Е.

19 ақпан

12: 00 - шаңғы жарысы, марафон, Е.

13: 00 - конькимен жүгіру спорты, масс-старт, Е және Қ.

15: 00 - биатлон, масс-старт, Қ.

20 ақпан

12: 30 - шаңғы жарысы, марафон, Қ.

18: 00 - жабылу салтанаты.

Жаңалықтан zakon.kz сайтында хабардар болыңыз:
Бөлісу
Если вы видите данное сообщение, значит возникли проблемы с работой системы комментариев. Возможно у вас отключен JavaScript
Жаңалықтар трендінде болыңыз!
Хабарландыруларды қосыңыз және алдымен расталған жаңалықтарды алыңыз.

Браузерде хабарландыруларды кез келген уақытта өшіруге болады

Біздің хабарландыруға жазылыңыз!
Хабарландыру қосу үшін қоңырау белгісін басыңыз
Беттегі қате туралы хабарлаңыз
Мәтіндегі қате: